ASTROLOJİ BURÇ
Giriş Tarihi : 16-05-2021 16:08   Güncelleme : 16-05-2021 16:08

17 - 23 Mayıs 2021 Haftalık Burç Yorumları

Burçları bu hafta neler bekliyor? İşte Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burcu yorumları…

17 - 23 Mayıs 2021 Haftalık Burç Yorumları

Burçları bu hafta neler bekliyor? İşte Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burcu yorumları…

 

Koç burcu
Bu hafta biraz alıngan ve kafasının içinde olayları büyüten bir ruh halinden geçmeniz olası. Bu noktada, kardeşleriniz, komşularınız veya yakın arkadaşlarınız hakkında yanlış kanıya kapılma olasılığınız var. Ve ayrıca kısa vadeli planlar yaparken de dikkatli olmanız, özen göstermeniz sizin lehinize olacaktır.

Boğa burcu
Para konusunda bu hafta önünüze büyük bir fırsat çıkmadığı taktirde, durduk yere maddi konulara dalıp bir şeyler yapmamaya çalışın. Gerek piyasa gerek ekonomik kaygılar bu hafta sizin meşgul edecek gibi görünmekte. O nedenle  her zaman söylediğimi tekrarlamak durumundayım büyük bir fırsat değilse karşılaştığınız, riske girmeyin.

İkizler burcu 
Bu hafta kendinizi çok daha yenilenmeye ihtiyaç duyar bir halde görmeniz muhtemel. Bu doğrultuda hareket almanızda bir sakınca yok ama bu enerjinizi biraz daha hafta sonuna doğru kaydırmanızda fayda var. Hafta başı ise kendinizi daha fazla sıkışmış ve yorgun hissedebilirsiniz. O nedenle olabildiğince bu hafta ruh sağlığınızı koruyun ve otorite figürleriyle ters düşmeyin.   

Yengeç burcu
Haftaya Boğa burcunda gerçekleşecek olan yeniay ile başlıyorsunuz. Yeniay, size başarının anahtarını sunmaya hazırlanıyor. Çabalarınız neticesinde yer ve çevre değişikliğiniz söz konusu olabilir. Otorite figürleri ya da bulunduğunuz toplumda öncü olan birileriyle olan iletişiminizde daha dikkatli hareket etmelisiniz. Uyumu sağladığınız her noktada bunun size oldukça kalıcı ve uzun vadeli dönüşleri olacaktır.

Aslan burcu
Bu hafta; kariyer, iş ve devlet daireleri veya büyük şirketlerle yapacağınız görüşmelere dikkat etmenizde fayda var. Bu anlamda ani değişimlere açık bir haftadan geçeceksiniz. Bu konularda daha dikkatli olmanız sizin hayrınıza görünüyor. Meramınızı doğru anlatıp, konuşulanı doğru anlamanız sizin için çok daha iyi olacaktır.

Başak burcu
Bu hafta evlilik ve ilişkiler konusunda tuhaf bazı gelişmeler, ani kopuşlar olabilir. Kesinlikle ortaklık ve kariyer konuları da dahil olmak üzere aceleci, fevri davranışlarda bulunmayın derim, bunun size dönüşü pek keyifli olmayabilir. O nedenle sakin sessiz kalmayı tercih etmeniz yararınıza.

Terazi burcu
Bu hafta hem duygusal hem de iş ve çalışma koşullarından yana biraz huzursuz olabilirsiniz. O nedenle mümkün olduğunca özellikle iş arkadaşlarınızla daha yapıcı ilişkiler kurmaya gayret edin. Keza, bu süreçte sağlık konusunu da ciddi bir mercek altına almanızda fayda var. Korona önlemlerine iki kat dikkat ve düzenli uyumaya özen gösterin.

Akrep burcu
Bu hafta sizin aşk hayatınız baya bir hareketli durmakta. Ama bu gökyüzündeki gümbürtünün faturası sizin ilişkilerinize çıkacakmış gibi duruyor. O nedenle mümkün olduğunca bu konulardan uzak kalmanızı tavsiye edeceğim. Eğer karşı taraf size eli kolu bu konularla toparlanıp gelirse nazikçe bu tip konuşmaları ileri bir tarihe atın derim.

Yay burcu
Aile büyüklerinizle, gayrimenkul konularıyla ilgili olarak bazı karışıklıklar ve sorunlar yaşamanız muhtemel. O nedenle konuşularak halledilecek konularda kesinlikle net ve anlaşılır olmaya gayret edin. İletişim kazalarına ve güç gösterilerine dikkat edin. Böyle bir durumla karşılaşıyorsanız. Hemen durumu nazikçe kontrol altına almaya bakın.

Oğlak burcu
Bu hafta sağlığınıza dikkat ediyorsunuz sevgili oğlaklarım. Gereksiz yere, kendinizi riske atacak hareketlerden uzak durmanızı tavsiye edeceğim. Çünkü gökyüzünün genel olumsuz tavrı sizin sağlık ve çalışma koşullarınızı, servis alıp servis verdiğiniz alanın üstünde. Bu noktada kendinizi daha kontrollü ve güçlü tutarsanız sorun yaşamazsınız.

Kova burcu
Bu haftayı biraz aşk, meşk işlerinden uzak geçirmenizde ciddi fayda var. Gökyüzü bu haftanın genelinde açıkçası para konuları da dahil olmak üzere pek de sevimli konuşmuyor o nedenle öyle dip dibe, üstüne derin konulara dalarak zaman geçirmemenizde fayda var. Biraz daha mesafeli kalırsanız bu konulara bu hafta, daha az etkilenirsiniz.

Balık burcu
Bu hafta maddi konular dışında kendinizi biraz şaşkın ve çevrenizdeki olayların etkisini kendinizde büyümüş hissetmeniz olası. Tabi gerçekçi olmanızda fayda var ve fakat, gerçekçi olacağım derken de , olmadık yerde de çevrenize yaptırımcı olmamaya gayret edin. Özellikle ailenizle aranızın açılma olasılığı var bu hafta.