ASTROLOJİ BURÇ
Giriş Tarihi : 25-05-2021 17:23   Güncelleme : 25-05-2021 17:23

25 Mayıs 2021 - 31 Mayıs burç yorumları

İşte Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burcu haftalık burç yorumları…

25 Mayıs 2021 - 31 Mayıs burç yorumları

İşte Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burcu haftalık burç yorumları…

Koç Burcu
Bu hafta özellikle güç iktidar savaşlarının tam göbeğinde kalma riski ile karşı karşıya olabilirsiniz. O nedenle bu haftayı kafa, göz kırmadan sakin sakin geçirmeye gayret etmenizde fayda var. Para konusunda ise enteresan fırsatlar önünüze gelebilir. Borçla işiniz olmasın ne alın ne de verin.

Boğa burcu
Borsa, kripto para ve bu gibi yatırım enstrümanlarından uzak durmanız veya hareket alacaksanız da çok mantıklı hareket etmeniz gereken bir hafta. O nedenle elinizdekilere odaklanmak ve doğru bir ekonomik analiz yapmak durumunda kalabilirsiniz. Keza yapın ve biraz daha bu hafta cimrileşin.

İkizler burcu
Bu haftanın ana başlığı sizin için öncelikle ayağınızı yorganınıza göre uzatmak olacaktır. Bu noktada kendinizi hayal alemlerine kaptırıp “aman canım ne var bir şekilde öderim..” diyerek kredi kartına abanmayın. Keza kendinizle ilgili olarak alacağınız kararla bu iki hafta sizi koşturtabilir. Hadi bakalım az konuşma, çok iş!

Yengeç burcu
“Aman zaten her şey üst üste geliyor çok bunaldım!” demeyin daha önünüzde Haziran var. Bu hafta biraz o mu, bu mu diye kendinizi bunalmış hissedebilirsiniz. Bir de üstüne “ben bu topraklarda, bu ailede neden doğdum?” diye karmik konulara hiç mi hiç girmeyin. Eğer imkânınız varsa bu hafta insanlardan uzak bir yere atın derim kendinizi.

Aslan burcu
Bu hafta özellikle sosyal alanda kendinizi biraz şaşkın bir şekilde dolanırken bulabilirsiniz. O nedenle sosyal medyadan ne kadar uzak kalırsanız o kadar iyi. Hele internet üzerinden duygusal ilişkiler veya duygularınızı ifade etmek adına eylemlere pek girmemenizde fayda var. Sanal olandan uzak kalmanız sizin için çok daha doğru duruyor bu hafta..

Başak burcu
Haftanın ana başlığı sizin için kariyer! Bu hafta hem özel hayatınızda hem de iş hayatınızda dedikodu ya dikkat edin. Mamasız laflar, gereksiz insanların ağzından çıkıp olmadık sonuçlara neden olabilirler. O nedenle olabildiğince özellikle iş ve iş arkadaşlarınıza ve onlarla kurduğunuz ilişkiye dikkat etmenizde fayda var. Ve bu arada harcamalarınıza kesinlikle dikkat etmenizde fayda var. Kartınızdan elinizi çekin.

Terazi burcu
Öğrenci terazileri bu hafta daha da çok ilgilendirecek gibi duruyor. Özellikle bir sınav ya da tez gibi hazırlanmakta olduğunuz bir şey varsa aman dikkatinizi toplamaya gayret edin. Çünkü Venüs ve Neptün arasındaki ilişki sizi bu anlamda zorlayabilir. Bunun yanında yurtdışı veya yurtdışı ile ilgili konularda gelişmelerde yine teraziler için görülebilir.

Akrep burcu
Bu hafta daha çok resmi kurum kuruluşlarla veya onlarla ilgili olan kişilerle gerginlikler yaşamanız olası ayrıca para konusunda ise ödemeleriniz varsa veya bir harcama yapmanız gerekiyorsa bu anlamda gecikmeler olabilir. Malum konu para olunca canınız bu anlamda sıkılabilir. Bu haftayı doğru programladığınız taktirde önümüzdeki haftalar daha rahat geçebilir.

Yay burcu
Bu hafta yıllardır süren ilişkinizden veya eşinizden ayrılmadığınız sürece bu haftayı şanslı geçirdiğinizi düşünebilirsiniz. Ve tabi hiç olmadık biriyle de evlenme veya ortaklık kurmak gibi bir eylem içine de girme olasılığınız hayli güçlü. O nedenle bu hafta bence siz olabildiğince bu konularda hareket almayın ve dikkatinizi para konularına verin.

Oğlak burcu
Bu hafta özellikle kardeş veya kardeşiniz gibi gördüğünüz insanlarla olan iletişiminizde dikkatli olmanızda fayda var çünkü onların bazı sıkıntıları sizin hanenizde çözülecek gibi duruyor. Bu konuda ne kadar tarafsız olursanız o kadar sizin için iyi olacaktır. Bu hafta ayrıca para konusunda enteresan olumlu gelişmelerde olabilir gözleriniz açık olsun.

Kova burcu
Yolunda gitmeyen ve kendinizde rahatsızlık duyduğunuz birçok konu artarda önünüze gelebilir siz ve bu durum karşısında kendinizi şaşırmış bir halde bulmanız olası. Özellikle çalışma koşulları ve para kazandığınız konularda kafa karışıklıkları oluşabilir. Olayları tek tek ele alıp irdelemeniz çok daha doğru görünmekte. Ani ve sürpriz durumlar oluşturmayın derim.

Balık burcu
Bu hafta sizin için en önemli olayların başında artık kayıp gibi duran mali portrenizi düzeltmeye çalışmak olmalı. Özellikle gelir gider dengesini tekrar rayına oturtmak için elinizden geleni yapmanızda fayda var. Ayrıca gayri menkul konularında da hele işin içinde aile büyükleri de varsa can sıkıcı sözler duyabilirsiniz. Bu hafta pek bu işlere bulaşmayın derim.