ASTROLOJİ BURÇ
Giriş Tarihi : 04-11-2021 17:21   Güncelleme : 04-11-2021 17:21

5 Kasım 2021 günlük burç yorumları

koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova ve balık günlük yorumları.

5 Kasım 2021 günlük burç yorumları

koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova ve balık günlük yorumları.

Sevgili Koç; bugün aldığın kararları uygulayabilir, içinde bulunduğun gruplarla fikir alışverişinde bulunabilir, yakın ilişki de olduğun kişilerin de desteğiyle hedeflerini gerçekleştirmek için girişimlerde bulunabilirsin. Kazançlarını artırmak için işbirliği yapman ve özgün fikirler bulman gerekiyor.


5 Kasım 2021 Cuma Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu
Sevgili Boğa; iş ve sosyal hayatına odaklanabilir, beraber çalıştığın kişilerle ortak projeler içinde olabilir, toplum önünde olmanı gerektiren görevler üstlenebilirsin. Ani gelişmeler önünü açarak fırsatlar yakalamanı sağlayabilir, alternatif çözümler oluşturarak girişimlerde bulunabilirsin.


5 Kasım 2021 Cuma İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu
Sevgili İkizler; sanatsal çalışmalar yapmak için gereken cesareti kendinde bulabilir, yaratıcılık gerektiren işlerde başarılı olabilirsin. Sosyal medya da aktif olabilir, karşına çıkan fırsatları kullanabilirsin. Hayata bakış açını daha da geliştirebilir, alternatif felsefi akımlara merak duyabilir, görüşlerini paylaşabilirsin.


5 Kasım 2021 Cuma Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu
Sevgili Yengeç; ilişkilerde yaşanan kriz yerini finansal krizlere bırakabilir. Aile içi ilişkilerden alacağın cesaretle girişimlerde bulunabilir, kariyerinle ilgili fırsatlar yakalayabilirsin. Biraz yorucu ve yıpratıcı olsa da projeler içinde yer almalı, sosyal hayatında aktif olmalısın.


5 Kasım 2021 Cuma Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu
Sevgili Aslan; hâlâ karşıt burcunda hareket eden Ay; işbirliklerine odaklanabileceğine işaret etmekte. Süresi biten anlaşma ve kontratları yenileyebilir, herkese danışarak fikir alabilirsin. Yakın çevre, kardeş, komşu ya da kuzenlerden alacağın cesaretle sıra dışı düşüncelerini paylaşarak çözüm üretebilirsin.


5 Kasım 2021 Cuma Başak Burcu Günlük Burç Yorumu
Sevgili Başak; çalışma ortamında yenilikler yapmak, yaptığın işlere alternatif çözümler aramak isteyebilirsin. Yeteneklerini kullanarak işbirlikleri geliştirebilir, gelirlerini artırabileceğin girişimlerde bulunabilirsin. Beraber çalıştığın kişi ve gruplarla ortak projeler içinde bulunmak sana fırsatlar getirebilir.


5 Kasım 2021 Cuma Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu
Sevgili Terazi; bugün cesaretinin artmasıyla seni heyecanlandıracak ve yaşamdan keyif almanı sağlayacak, girişimlerde bulunabilirsin. Romantik ilişkilerde yaşanan beklenmedik gelişmeler seni mutlu edebilir. Arkadaşlarınla beraber sosyal ortamlara girebilirsin ancak harcamalara dikkat etmelisin.


5 Kasım 2021 Cuma Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu
Sevgili Akrep; ailene ve evine zaman ayırmak isteyebilir, taşınmak ya da gayrimenkul alım satımıyla ilgili harekete geçebilirsin. Gizli ilişkiler ve kulislerden alacağın destekle yatırımlarını yönlendirebilir, iş hayatına yönelik kararlar alabilirsin. Fikir alış verişi yaparak sıra dışı yollarla işlerini geliştirebilirsin.


5 Kasım 2021 Cuma Yay Burcu Günlük Burç Yorumu
Sevgili Yay; bugün kendini daha rahat ifade edebilir, yakın çevre ilişkilerine ağırlık verebilirsin. Sosyal medya da aktif olarak yer alabilir, hatta oradan gelişen arkadaşlarınla bir araya gelebilirsin. Romantik ilişkilerde beklenmedik gelişmeler yaşanabilir ve cesaretini toplayarak, düşüncelerini açıklayabilirsin.


5 Kasım 2021 Cuma Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu
Sevgili Oğlak; aldığın kararları uygulamak için harekete geçebilir, sosyal yaşamında seni destekleyen kişilerden aldığın cesaretle girişimlerde bulunabilirsin. Yeteneklerini kullanabileceğin, sıra dışı fikirlerini ifade edebileceğin fırsatlar yakalayabilir, ekonomik konularla ilgili projeler geliştirebilirsin.


5 Kasım 2021 Cuma Kova Burcu Günlük Burç Yorumu
Sevgili Kova; içinde bulunduğun gerilimli ruh halinden sıyrılarak ve kendini daha rahat ifade edebilirsin. Yaşamını ilgilendiren konularda ve ilişkilerde aldığın kararları uygulamaya koyabilir, sıra dışı girişimlerde bulunacak cesareti kendinde bulabilirsin. Açık fikirli olman alternatif çözümler yaratmanı sağlayabilir.


5 Kasım 2021 Cuma Balık Burcu Günlük Burç Yorumu
Sevgili Balık; bugün biraz yalnız kalmak isteyebilir, eyleme geçmeden sadece zihinsel olarak aktif olabilirsin. Finansal konularla ilgili içinde olduğun krizlere çözüm alternatifleri ararken sıra dışı bakış açıları geliştirebilir, yakın ilişkilerinde derin paylaşımlarda bulunabilirsin. Akşam saatlerinde fikir çatışmaları yaşayabilirsin.