KİMDİR
Giriş Tarihi : 27-04-2022 09:37

Beta Berk Bayındır'ın sevgilisi Simla Ener kimdir?

Beta ismiyle tanınan rapçi Berk Bayındır'ın sevgilisi Simla Ener kimdir? Kaç yaşında?

Beta Berk Bayındır'ın sevgilisi Simla Ener kimdir?

Beta ismiyle tanınan rapçi Berk Bayındır'ın sevgilisi Simla Ener kimdir? Kaç yaşında?

Türkçe rap aleminde ‘’Beta’’ takma adıyla tanınmış Berk Bayındır, bugün sabah saatlerinde İstanbul’un Kağıthane eyaletinde tespit edilen rezidansının 8. katından sebebi bilinmeyen bir sebeple düştü. Feci bir şekilde yere düşen Berk Bayındır yaşamını kaybetti. Bu şanssız olayla alakalı birtakım açıklamalar yapan Berk Bayındır’ın sevgilisi Simla Ener’in yaşamı bir anda gündemin üst sıralarına yerleşti. İnsanlar ‘’Simla Ener kimdir? Beta Berk Bayındır’ın sevgilisi Simla Ener kimdir, kaç yaşında?’’ sorularının yanıtlanması amacıyla arama motorlarına yöneldi.

Beta Berk Bayındır’ın sevgilisi Simla Ener kimdir, kaç yaşında?

Simla Bayındır, 4 Haziran 1992 tarihinde İstanbul’da dünyaya geldi. Eğitim yaşamının tamamını İstanbul’da yaşamış 30 yaşındaki Simla Ener’in İstanbul Aydın Üniversitesi Oyunculuk ve Drama bölümünden mezun olarak eğitim yaşamını tamamladı.
Ünlü Türkçe rap şarkıcısı ‘’Beta’’ lakaplı Berk Bayındır’ın sevgilisi olan Simla Ener sevgilisinin ölümü ile alakalı ‘’Bir şey söylemek istemiyorum. Söylemek istemiyorum. Sizinle bunu paylaşmak istemiyorum” sözleriyle konuşacak halde olmadığı ifade etti.

Sosyal medya vakit vakit paylaşımlar yapan Simla Ener’in Instagram hesabına @simlaener adresiyle giriş yapabilirsiniz.

Kinem DemirKinem Demir