GÜNCEL
Giriş Tarihi : 19-09-2022 20:17   Güncelleme : 19-09-2022 20:17

Dereceye girmek için ter döktüler

Dereceye girmek için ter döktüler

Pendik Belediyesinin bu yıl 4.sünü düzenlediği Kaykay Paten Scooter Yarışları tamamlandı. 4 yaş minikler ile 16+ yaş arasındaki yüzlerce yarışçı dereceye girmek için ter döktü. 4 yaş erkekler Scooter kategorisinde dereceye girenlere ödüllerini Belediye Başkanı Ahmet Cin verdi.

Yenişehir Mahallesi’nde düzenlenen etkinlikte yüzlerce yarışçı Kaykay, Paten ve Scooter kategorilerinde derece elde etmek için ter döktü. Özellikle minikler kategorisinde 4 ve 5 yaşındaki yarışçıların mücadelesi renkli görüntülere sahne oldu. 1.400 ve 1.700 metrelik parkurda gerçekleştirilen yarış boyunca sporculara ve davetlilere su ve yiyecek ikramında bulunulurken yarış esnasında olası bir yaralanmaya karşı ambulanslar hazır bekletildi. 6 saat süren yarışta her kategoride ilk 4’e girenlere ise bisiklet, ilk 10’a giren tüm yarışçılara ise madalya ve çanta hediye edildi.

Minik yarışçılara ödülleri Başkan Ahmet Cin verdi

Belediye Başkanı Ahmet Cin, 4 yaş erkekler Scooter kategorisinde dereceye girenlere ödüllerini verdi. Tüm yarışçıları tebrik eden Başkan Ahmet Cin, Pendik’in sahip olduğu genç nüfusa değinerek “Onlara hizmet etmek bizim için çok önemli. Çocuklar ve gençlerle birlikte onları spora teşvik ediyoruz. Spor etkinliklerimiz sürecek.” dedi.

Medektif

AdminAdmin