KİMDİR
Giriş Tarihi : 23-04-2022 18:01

Eren Hacısalihoğlu kimdir?

Ece Erken ile görüntülenen Eren Hacısalihoğlu kimdir?

Eren Hacısalihoğlu kimdir?

Ece Erken ile görüntülenen Eren Hacısalihoğlu kimdir?

Eren Hacısalihoğlu, Aslen Trabzonlu bir oyuncudur.1986 senesinde Ankara ilimizde hayata merhaba diyen oyuncu Ankara’da cok uzun zaman yaşamıştır.Çocukluk çağlarından itibaren her zaman bir hedef doğrultusunda ilerlemiş ve oyuncu olmayı istemiştir.Boyu 1.80’dir.

Lise’yi bitirmesinden sonra Üniversiteyi kazanmayı başarmış fakat çok güzel bir bölüm olan İnşaat Mühendisliği bölümünü 2 sene okuduktan sonra bitirme kararı almıştır.Hedefi oyunculuk olduğu için bu konuda bir bilgi almak istemiş tekrar sınava katılarak bu sefer Konsevartuar’ı kazanmıştır.Konservatuar’ı kazanması onun istediği oyunculuğa onu bir adım daha yaklaştırmıştır.İnşaat Mühendisliği bölümüne girmesinde babasının payı yüksektir çünkü babası müteahhittir.


2011 tarihinde esas hedefi olan mesleğini yapmak için kameranın karşısına geçerek Mavi Kelebekler adındaki Trt ekranlarında yayınlanan dizide rol almıştır.

Aşk ile düşüncelerinide paylaşan oyuncu Aşka inanmadığını söylemektedir.3 sene süresince bir kız arkadaşı olmuş olan oyuncunun şuan sevgilisi var mı yok mu bilinmiyor.

Bir bayanın bakımlı olması gerektiğini düşünen oyuncu bakımlı bayanlardan hoşlanmaktadır.

Kinem DemirKinem Demir