MAGAZİN
Giriş Tarihi : 10-01-2022 17:23   Güncelleme : 10-01-2022 17:23

Esra Erol'da Fatma hikayesinin kurgu olduğunu açıkladı!

Esra Erol'da programına katılan tüm Türkiye'nin üzüldüğü Fatma, hikayesinin kurgu olduğunu açıkladı.

Esra Erol'da Fatma hikayesinin kurgu olduğunu açıkladı!

Esra Erol'da programına katılan tüm Türkiye'nin üzüldüğü Fatma, hikayesinin kurgu olduğunu açıkladı.

19 yaşındaki zihinsel engelli Fatma'nın 2 çocuk babası dini nikahlı evli olan Ahmet'le evlendiği ve bir süre kumasıyla yaşadığı iddia edilmişti. Sosyal medya platformu TikTok'ta yayın açan Ahmet ve Fatma programda yaşananların kurgu olduğunu iddia etti.

HEPİMİZİN İÇİ ACIDI
Aylar önce, Melahat Oruç adında bir kadın, bir adama kaçan engelli kızı Fatma'yı bulmak için ATV ekranlarında yayınlanan Esra Erol'un programına başvurmuştu. Kızının kaçtığı Ahmet'le evlendiğini duyan anne, canlı yayında adeta yıkılmıştı. Annesiyle yüzleşmek için eşi Ahmet'le canlı yayına çıkan Fatma ise çok mutlu olduğunu ailesinin yanına dönmek istemediğini dile getirmişti.

GÜNLERCE KONUŞULDU
19 yaşındaki Fatma'nın hikayesi izleyen herkesi hem üzmüş hem sinirlendirmişti. En son saçlarını kazıtıp hamile olduğunu söyleyen Fatma, programa tekrar çıkarak ailesinin yanına döneceğini söylemişti. Fakat Fatma ve Ahmet'in TikTok'ta birlikte video paylaşması herkesi şaşırtmıştı.

KURGU DEDİLER
TikTok'ta hediye almak için kullanıldığı söylenen Fatma ve onu kullandığı iddia edilen evli ve iki çocuk babası Ahmet, TikTok canlı yayınında "Bize söylenilenleri mecburen söyledik" diyerek programın kurgu olduğunu iddia etti.

Detay: https://www.turkuazgazetesi.net/haber/9085803/esra-erolda-fatmanin-hikayesi-kurgu-cikti