KİMDİR
Giriş Tarihi : 23-06-2021 15:30   Güncelleme : 23-06-2021 15:30

Esra Erol'un Eşi Ali Özbir kimdir?

Ünlü sunucu Esra Erol'un eşi Ali Birkan kaç yaşında, nereli? Ali Birkan kimdir?

Esra Erol'un Eşi Ali Özbir kimdir?

Ünlü sunucu Esra Erol'un eşi Ali Birkan kaç yaşında, nereli? Ali Birkan kimdir?

Ali Özbir, Nisan ayında Esra Erol'un doğal halinin paylaşıldığı bir fotoğrafa yazdığı yorumla gündeme gelmişti. Bir magazin hesabı, Esra Erol'un doğal halini paylaştığı fotoğrafına "Ali'den korkuyorum yorum yazmaya." sözlerini yazmıştı. Ali Özbir ise "Yaz yaz." diye cevap verince dikkatleri üzerine çekmişti.  Ali Özbir, magazin dünyasını bir hayli korkutmuş diyerek kendisi hakkında bilinmeyenleri anlatmaya başlayalım.

Ali Özbir, 1968 yılında Kars'ta dünyaya gelmiş.Özbir, bir dönemin meşhur mafya babalarından biri olan Kürt İdris'in oğlu.Özbir, yıllar önce memleketi olan Kars'ı arkasında bırakarak ailesi ile birlikte iş dünyasının merkezi olan İstanbul'a gelmiş. Ali Özbir'in babası Kürt İdris, bu dönemde İstanbul Aksaray'da lokantalarda çalışarak bu koca memleketin etinden suyundan yararlanmaya başlamış. Sonra da arkadaşını bıçaklayıp ölümüne sebep olunca cezaevine girmiş. İlerleyen zamanlarda ölümüne sebep olduğu adamların ardı arkası kesilmemiş. Ali Özbir'e geri dönecek olursak, kendisi babasının izinden gitmeyerek turizm sektörüne yönelmiş. Sonra da işlerini büyüterek iş adamı olmuş.
Esra Erol'la 2010 yılında evlenmişti. Bu evlilikten 2 güzel çocukları oldu.Şu sıralarda ise eşi Esra Erol'un sunduğu programın yapımcılığını yapıyor.

Ali Özbir ve babası ile ilgili şaşıracağınız bir detay daha var. Kürt İdris'in mafyatik olaylara karışması ve onun bu hikayesi geçtiğimiz haftalarda final yapan Çukur dizisindeki İdris Koçovalı karakterine benziyor. Daha doğrusu İdris Koçovalı karakteri Kürt İdris'in hayatından esinlenilerek oluşturulmuş, şeklinde söylentiler var.Kürt İdris de İdris Koçovalı da küçük yaşlarından beri çalışarak yaşamını devam ettirmiş. Biri lokantalarda çalışmış, diğeri de pazarcılık yapmış. Aynı zamanda her ikisi de uyuşturucu ve kadın ticaretine karşı mücadelesiyle biliniyor. Ali Özbir de Çukur dizisinin ilk bölümleri yayınlandığında çok konuşulan bu detayı kabul ederek benzerlik olduğunu dile getirmişti. İşte, yıldız sunucumuz Esra Erol'un biricik eşi Ali Özbir'in hayatı ve hakkında bilinmeyen detaylar böyle.