MAGAZİN
Giriş Tarihi : 29-10-2021 16:26   Güncelleme : 29-10-2021 16:26

Fulya Zenginer hamile mi?

Sosyal Medya hesabından hamile olduğunu duyuran ünlü oyuncu Fulya Zenginer; "Ailenin yeni üyesi yükleniyor...Uzun zamandır fotoğraflarımda tek başıma değildim ve bunu sizinle paylaşmak için  kendisinin biraz daha büyümesini bekliyordum. Çok mutluyum , çok heyacanlıyım ,içimde kalbinin attığını öğrendiğimden beri hayat çok beklenmedik ve çok güzel." dedi.

Fulya Zenginer hamile mi?

Sosyal Medya hesabından hamile olduğunu duyuran ünlü oyuncu Fulya Zenginer; "Ailenin yeni üyesi yükleniyor...Uzun zamandır fotoğraflarımda tek başıma değildim ve bunu sizinle paylaşmak için 
kendisinin biraz daha büyümesini bekliyordum. Çok mutluyum , çok heyacanlıyım ,içimde kalbinin attığını öğrendiğimden beri hayat çok beklenmedik ve çok güzel." dedi.

Fulya Zenginer, hamile olduğunu açıkladı. 2019 yılında Kuntay Tarık Evren ile evlenen ünlü oyuncu, haberi 517 bin takipçili Instagram hesabından duyurdu.

Oyuncu paylaşımına şu notu ekledi:
"Ailenin yeni üyesi yükleniyor...Uzun zamandır fotoğraflarımda tek başıma değildim ve bunu sizinle paylaşmak için kendisinin biraz daha büyümesini bekliyordum. Çok mutluyum , çok heyacanlıyım ,içimde kalbinin attığını öğrendiğimden beri hayat çok beklenmedik ve çok güzel."

Fulya Zenginer, sosyal medya paylaşımlarıyla gündem oluyor. Oyuncu, Instagram’dan paylaştığı fotoğraf sonrası bazı takipçilerinin, “Bacağın kalın görünüyor” yorumlarına cevap vermişti.

Şu an 52 kiloda olduğunu belirten Zenginer, 47 kilo olduğu dönemdeki karesini yayınlayarak, “O zaman öyle bir çabam ve motivasyonum vardı ama şu an yok” diye yazmıştı.

"KAYGIM YOK"
Her zaman spor yaptığını belirten oyuncu, “Kendimi fotoşoplayıp size başka göstermek gibi bir kaygım yok. Benim olayım pahalı olmayan kıyafetleri güzel kombinlemek” demişti.

TAKİPÇİLERİNİN SORULARINI YANITLADI
Geçtiğimiz aylarda sosyal medya hesabından canlı yayın yapan Fulya Zenginer, takipçilerinin merak ettiği soruları yanıtlamıştı.

Bir takipçisi Zenginer'e, “Annenin ölümünden sonra bu acıyla nasıl başa çıktın?” diye sordu. Genç yaşta annesini kaybeden güzel oyuncu, konuşmakta zorlanmıştı.

Cevap verirken zaman zaman duraksayan 30 yaşındaki oyuncu, şunları söyledi;
“Annem vefat ettiğinde hayat başıma yıkıldı. Çünkü oyunculuğu onu mutlu etmek, hayalindeki evi alabilmek için yapmıştım. Gittiği gün ‘Şimdi aldığımız evde manzaraya bakamayacak’ deyip çok ağladım. Bu beni mahvetti. Babamın vefatından sonra ekmek alamadığımız günler olmuş, annemle mücadele etmiştik..."

“Zeytinburnu’nda doğup büyüdüm. Yokluğa isyan etmedim. 17’sinde çalışmaya başladım, dimdik ayakta durdum. Gençler ümitlerini kaybetmemeli. Annemi düşündükçe ‘onun parçasıyım, devam edersem onu da yaşatırım’ diyerek ayakta durabiliyorum. Acıyla bu şekilde başa çıkıyorum. Birlikte geçirdiğimiz zamanlar için de Allah’a şükrediyorum.”