MAGAZİN
Giriş Tarihi : 30-10-2021 23:59   Güncelleme : 30-10-2021 23:59

Gelinim Mutfakta'da bu hafta sunucu Mehmet Ali Erbil

Gelinim Mutfakta programının sunuculuğunu bu hafta ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil üstlendi.

Gelinim Mutfakta'da bu hafta sunucu Mehmet Ali Erbil

Gelinim Mutfakta programının sunuculuğunu bu hafta ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil üstlendi.

Birkaç haftadır hakkında çıkan taciz iddialarıyla gündeme gelen ünlü şovmen  Mehmet Ali Erbil, yaptığı paylaşımla yeni haberi verdi. Mehmet Ali Erbil, format değiştirerek her hafta yeni bir ismin sunduğu Gelinim Mutfakta programının yeni sunucusu oldu. İşte detaylar...

"Gelinim Mutfakta Çok Yakında"
Türkiye'nin sevilen yarışması, Türkiye'nin ünlü isimlerinin sunumlarıyla ekranlarda yerini alıyor. Gelinim Mutfakta’nın bu hafta yayınlanacak olan bölümlerini ise şovmen Mehmet Ali Erbil sunacak.
 
Sosyal medya hesabının hikaye kısmından paylaşım yapan Mehmet Ali Erbil, “4 yıl aradan sonra ilk program; ‘Gelinim Mutfakta’ bu pazartesi saat 13.00 de Kanal D de ; kaçırmayın üzülürsünüz” sözleriyle haberi duyurdu.

Sunucu Dayanmıyor
Erbil, sosyal medya sayfasından bir paylaşım yaparak Gelinim Mutfakta yarışmasının, bu hafta kendi sunumuyla ekrana geleceğini belirtti. Gelinim Mutfakta isimli yarışmayı, daha önceki haftalarda sırayla Demet Akalın, Songül Karlı ve Safiye Soyman sunmuştu.

Tepki Gecikmedi
Ünlü şovmen, son günlerde adından taciz iddiaları ile söz ettirirken Gelinim Mutfakta programının sunuculuğuna getirilmesine tepkiler gecikmedi.