MAGAZİN
Giriş Tarihi : 15-09-2022 17:45

Hadise ve Mehmet Dinçerler boşanıyor!

Birkaç ay önce sessiz sedasız evlenen Hadise, boşanma kararı aldığını duyurdu. işte detaylar...

Hadise ve Mehmet Dinçerler boşanıyor!

Kariyerinin yanı sıra özel hayatıyla da sık sık konuşulan Hadise, geçtiğimiz nisan ayında bir süredir birlikte olduğu Mehmet Dinçerler ile nikah masasına oturdu. İlişkisini gizli yaşamayı tercih eden Hadise, düğün töreninden görüntü paylaşılmasını yasakladı. Çiftin bir süredir birlikte görüntülenmemesi ve alyans takmaması ayrılık iddialarını gündeme getirirken kötü haber de geldi. Evlilikleri hakkında konuşmayan çiftin boşanma kararı aldığı öğrenildi.

 

Instagram hesabından yaptığı paylaşımla boşanma iddiasını doğrulayan şarkıcı, "Anlaşarak sonlandıramadığımız için boşanma davası açtığımı sizlerle paylaşmak isterim. Mehmet'e hayatında mutluluklar diliyorum. Bu süreçte yanımda olan herkese teşekkür ederim" dedi

Basın danışmanına "Boşanma dilekçesini verdim. Arayanlara boşanacağımı açıklayabilirsin" dediği öğrenilen şarkıcının dilekçesini Beykoz Adliyesi'ne verdiği belirtildi. Dinçerler'in daha az konser yapmasını ve kapalı giyinmesini isteyen ailesinin baskısından bunalan Hadise'nin fikir ayrılığı nedeniyle bu kararı aldığı konuşuluyor. Ünlü şarkıcının son dönemde konser sayısını artırması dikkat çekmişti.

Dün akşam boşanma haberleri çıkan Hadise ve Mehmet Dinçerler, sosyal medya hesaplarından birbirini takibi bıraktı. Konuyla ilgili sessizliğini koruyan Dinçerler, Instagram hesabından Hadise ile olan fotoğraflarını sildi.

ceren akmanceren akman