GÜNCEL
Giriş Tarihi : 10-01-2022 23:14   Güncelleme : 10-01-2022 23:14

İntihar eden hemşire ölümünde kahreden detay! "Sır verdim..."

Batuhan Yiğit'in (23), ormanda boğazı kesilmiş olarak cansız bedeni bulunmuştu. Batuhan Yiğit'in ölümüyle ilgili kahreden detay ortaya çıktı.

İntihar eden hemşire ölümünde kahreden detay!

Batuhan Yiğit'in (23), ormanda boğazı kesilmiş olarak cansız bedeni bulunmuştu. Batuhan Yiğit'in ölümüyle ilgili kahreden detay ortaya çıktı.

Denizli'de arkadaşlarıyla buluşmak için evden ayrılan ve bir daha haber alınamayan 23 yaşındaki hemşire Batuhan Yiğit'in annesi Müge Anlı'dan yardım istemişti. Üniversiteden mezun olduktan sonra ataması İstanbul Üsküdar'daki hastaneye yapılan Yiğit'in bulunması için polis ekiplerince çalışma başlatmıştı. 

Müge Anlı ile Tatlı Sert Programı'na katılan aile kısa sürede oğulları Yiğit'ten kötü haber almıştı. Polis ekipleri, ormandaki dere yatağında Yiğit'in boğazı kesilmiş cesedini buldu. Bunun üzerine olay yerine takviye ekipler sevk edildi. Yiğit'in acı haberini alıp, bölgeye gelen yakınları ise sinir krizi geçirdi.

Batuhan Yiğit'in ölümüyle ilgili kahreden bir detay ortaya çıktı. Abla Buket Yiğit kardeşi ile son konuşmasını Müge Anlı'ya anlattı:

"En son konuştuğumuzda biraz üzgün gibiydi. Neden üzgün olduğunu sorduğumda üniversiteden Kemal diye bir arkadaşıyla aralarının bozuk olduğunu ve ona bir sırrını verdiğini söyledi. Ama Kemal'de Batuhan'a sırrını kız arkadaşına söylerim diye tehdit etmiş. O yüzden bundan sonra kimseye sırrımı vermeyeceğim demişti. Ben o sırrın ne olduğunu sorduğumda bana da anlatmak istemedi."