KİMDİR
Giriş Tarihi : 29-06-2021 12:24   Güncelleme : 02-07-2021 16:44

Merve Akman kimdir?

Kamuoyunda Elmalı davası olarak geçen ve 2 çocuğun istismarına sebebiyet verdiği iddia edilen anne Merve Akman kimdir?

Merve Akman kimdir?

Kamuoyunda Elmalı davası olarak geçen ve 2 çocuğun istismarına sebebiyet verdiği iddia edilen anne Merve Akman kimdir? 

Çocukların annesi olan Merve Akman hakkında da arama motorlarında, Merve Akman kimdir? Nereli? Kaç yaşında? Elmalı davası sanığı Merve Akman tutuklandı mı? soruları merak konusu oldu. İşte detaylar...

MERVE AKMAN KİMDİR? NERELİ? KAÇ YAŞINDA?

7 yaşındaki G.E.G. ve 10 yaşındaki ağabeyi İ.E.G.'nin annesi olan Merve Akman'ın, öz çocuklarına yıllarca istismarda bulunduğu ortaya çıktı. Çocukların babasından boşanarak Rahmi Akman'la bir evlilik gerçekleştiren Akman'ın F., A., M. ve M. adlı erkeklerle de ilişkisi olduğu açığa çıktı. Çocukların ifadeleri doğrultusunda öğrenilen bilgide, anne Merve Akman, annenin eşi Rahmi Akman ve F., A., M. ve M. adlı erkeklerin çocuklara cinsel istismarda bulunduğu, fiziksel şiddet uyguladığı öğrenildi. Anne Merve Akman'ın kişisel yaşamı ve yaşına ilişkin bilgiler henüz kamuoyu ile paylaşılmadı.

Geçtiğimiz Ocak ayında, 3. duruşması düzenlenen davada Merve Akman ve eşi Rahmi Akman serbest bırakıldı. Konunun yeniden sosyal medyada gündeme getirilmesi üzerine Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı açıklama yaparak çocukların psikolojik destek aldığını, sürecin ise yakından takipçisi olunacağını bildirdi.