GÜNCEL
Giriş Tarihi : 27-02-2022 16:43

Miraç Kandili mesajları

Hz. Muhammed'in Miraca yükselişini belirten bu kıymetli gece, dinimizde de oldukça mühim bir yer tutar. Kandil mesajı ve tebrik sözleri ile bu günün anlamı ve önemi yaşatılıyor. İşte sizler için derlediğimiz En güzel kandil mesajları

Miraç Kandili mesajları

Hz. Muhammed'in Miraca yükselişini belirten bu kıymetli gece, dinimizde de oldukça mühim bir yer tutar. Kandil mesajı ve tebrik sözleri ile bu günün anlamı ve önemi yaşatılıyor. İşte sizler için derlediğimiz En güzel kandil mesajları

Bu yılın kandil günleri listesine göre, 27 Şubat'ta idrak edilecek olan Miraç Kandili'nde 'Hayırlı Kandiller' ve 'Kandiliniz Mübarek Olsun' gibi kandil sözlerini alternatif kandil mesajlarına haberimizden ulaşabilirsiniz. Birbirinden farklı temaları içeren Kandili Mesajları uzaktaki yakınlarınıza kalplerinden geçen dualarınızı iletmenin en iyi yolu olacak. İşte sosyal medya (Twitter, Instagram, Facebook) ve WhatsApp uygulaması üzerinden gönderebileceğiniz kandil mesajları...

Resimli Miraç Kandili mesajları, Whatsapp, SMS, Facebook ve Instagram gönderilerine aracı oluyor. Mübarek üç aylar içerisinde idrak edilecek yılın ikinci kandili olan Miraç Kandili'nde anlamlı ve resimli kandil mesajlar ile dua bekleyenlerin manevi huzur bulmasına vesile olacak. Müslümanlar ve İslam alemi için hayırlarla dolu olan bu mübarek gecede, en güzel kandil mesajları ile sizler de uzaktaki yakınlarınıza ve sevdiklerinize 'Hayırlı Kandiller' dileyebilirsiniz. 2022 yılının en güzel seçeneklerini bir araya getirdiğimiz anlamlı, farklı, yeni, dualı ve bol seçenekleri kandil mesajlarını haberimizde derledik.

MİRAÇ KANDİLİ MESAJLARI 2022
Sofranız afiyetli, paranız bereketli, kararlarınız isabetli, yuvanız muhabbetli, kalbiniz merhametli, bedeniniz sıhhatli, yüzünüz mutlu, Miraç Kandiliniz Mübarek Olsun.

Talihiniz gözleriniz kadar berrak, kaderiniz bakışınız kadar güzel, umudunuz yarın kadar yakın, yarınınız aşkınız kadar mutlu, aşkınız Miraç kadar mukaddes, dualarınız istediğiniz gibi makbul olsun.

Bakiler sevgiler adına nice dilekler vardır. Ölümü bile ayırır saymayan gönüller vardır. Mesafeler araya set çekmişse ne çıkar, dualarda birleşen gönüller vardır. Miraç Kandiliniz Mübarek Olsun

İlahi esintilerin kalpleri okşadığı, bir anın bir asra bedel olduğu bu gece dualarda birleşmek dileğiyle, Miraç Kandiliniz Mübarek Olsun.

Ruhu Aşk ve muhabbet mührüyle damgalı, kalbi kutsi dava ile sevdalı, sinesi heyecan, coşku tufanı ve şükür notaları ile örülmüş güzel insan, kandilin mübarek olsun.

Bir kandil gülü savur sevdiklerine, size onlardan gülücükler getirsin öyle içten öyle samimi ol ki göz yaşlarını bile tebessüme çevirsin. Miraç Kandiliniz mübarek olsun.

Miraç kandilin mübarek olsun. Allah sana sevdiklerinle beraber mutlu ve huzurlu bir şekilde yaşamayı nasip etsin.

İslam'ın nurlu yüzü kalbine dolsun Makamınız cennet Hz. Muhammed komşunuz olsun Günlerinize mutluluk, gönlünüze saadet dolsun Kandiliniz mübarek olsun.

Duanız kabul, ameliniz makbul hizmetiniz daim olsun. Saadetiniz kaim olsun. Miraç Kandiliniz Mübarek Olsun.

Miraç gecesi, duaların geri çevrilmediği bir gecedir. Bunu fırsat bilerek bu gece dualarımızı eksik etmeyelim. Miraç Kandiliniz mübarek olsun.

DUALI MİRAÇ KANDİLİ MESAJLARI
Miraç Kandili kardeşlik ve dayanışma duygularını arttıran, ruh dünyamızın aydınlanmasına vesile olan bir gündür. Bu günü layıkıyla yaşamak dileğiyle. Miraç Kandiliniz mübarek olsun.

Tefekkür ve şükür vesilesi olan bu mübarek günde dualarımızın kabul olması dileğiyle...Kandiliniz mübarek olsun

Yaratana daha derin bir şükür imkânı bulacağımız Miraç Kandiliniz mübarek olsun.

Sizin, ailenizin ve tüm İslam âleminin Miraç kandilini tebrik ediyorum.

Bugünün hepimiz için ruhani bir arınma sağlaması dileğiyle...Kandiliniz mübarek olsun

Üç Aylar; Müslümanın ruh şöleninin başlangıcıdır. Recep ve Şaban kurulacak gök sofrasının habercisidirReceb-i şerifin bir gün başında, bir gün ortasında ve bir gün de sonunda oruç tutana, Receb’in hepsini tutmuş gibi sevap verilir. Hayırlı Kandiller.

Bu mübarek gecenin ülkemiz ve tüm insanlık aleminin mutluluk ve huzuruna vesile olmasını dilerim.

Miraç Kandili; kendimizi yenilememiz, geçmişimizi muhasebe ederek geleceğimizi planlamamız için büyük bir fırsattır. Bu vesileyle Miraç Kandilinizin hayırlara vesile olmasını dilerim.

Bu gecenin feyiz ve nimetlerinden tüm insanlığın faydalanmasını temenni ediyor, Üç Aylar ve Miraç Kandilinin bolluk, bereket, huzur, barış ve kardeşlik getirmesini diliyorum.

Şeyda YamanŞeyda Yaman