MAGAZİN
Giriş Tarihi : 22-01-2023 17:51

Omurga kemiği kırılan Zeynep Bastık sahnelere geri döndü!

Zeynep Bastık, merdivenden düşerek omurga kemiğini kırmıştı. Bu nedenle sahnelerden uzak kalan Zeynep Bastık, tedavi süreci tamamlanın sahnelere geri döndü. İşte detaylar....

Omurga kemiği kırılan Zeynep Bastık sahnelere geri döndü!

Zeynep Bastık,  merdivenden düşerek omurga kemiğini kırmıştı. Bu nedenle sahnelerden uzak kalan Zeynep Bastık, tedavi süreci tamamlanın sahnelere geri döndü. İşte detaylar....

Merdivenden düşüp omurga kemiğini kıran şarkıcı Zeynep Bastık, iyileşti ve soluğu sahnede aldı. Bastık, Azerbaycan'da Bakü Kongre Merkezi'nde hayranlarına unutulmaz bir gece yaşattı.

SAHNEDE ZIPLAYARAK DANS ETTİ

Azeri kardeşlerimizle buluşmanın mutluluğunu yaşayan Zeynep Bastık, iki saat süren performansında dinleyenleri yalnızca sesiyle değil kıyafetiyle de büyüledi. 1 ay boyunca evden dışarı çıkmayan Bastık'ın sahnede zıplayarak dans etmesi ise dikkatlerden kaçmadı.

14 ŞUBAT'TA HAYRANLARIYLA BİRLİKTE

Azerbaycan, konserinin ardından yoğun konser programına devam edecek olan Zeynep Bastık, 14 Şubat Sevgililer Günü'nü İstanbul Volkswagen Arena'da vereceği konserle sahnede sevenleriyle kutlayacak. Zeynep'in, konser biletleri satışa çıktığı an itibariyle yoğun ilgi ile gördü.

ceren akmanceren akman