GÜNCEL
Giriş Tarihi : 12-01-2022 17:32   Güncelleme : 12-01-2022 17:32

Rıza Baba gidiyor Komiser Ali geliyor!

Arka Sokaklar dizisinde, Rıza Baba rolünü canlandıran Zafer Ergin diziye veda ediyor. Komiser Ali'nin diziye geri döneceği iddia ediliyor.

Rıza Baba gidiyor Komiser Ali geliyor!

Arka Sokaklar dizisinde, Rıza Baba rolünü canlandıran Zafer Ergin diziye veda ediyor. Komiser Ali'nin diziye geri döneceği iddia ediliyor.

Başrollerinde Zafer Ergin, İlker İnanoğlu, Oya Akar, Şevket Çoruh, Özgür Ozan gibi birbirinden başarılı isimlerin yer aldığı Arka Sokaklar dizisinin son bölümü yılbaşı gecesinden hemen önceki Cuma ekranlara gelmişti. Dizinin son bölümünde ise Mesut Komiser ve Rıza Baba birbirine girmişti. Mesut Komiser uyuşturucuyla suçlanırken; Rıza Baba ise bu duruma karşın geri çekilmiş ve Mesut’un arkasında durmamıştı. Bu durum ise Mesut Komiseri çok sinirlendirmişti. Şimdi ise Rıza Baba’nın çıkacağı ve Komiser Ali’nin geleceği gündeme bomba gibi düştü. 

Her bölümü bir öncekinden daha heyecanlı geçen Arka Sokaklar dizisinde Rıza Babanın ayrıldığı günler önce açıklanmıştı. Rıza Babanın vedası ise ağızları açık bırakmıştı. Gündeme bomba gibi düşen bu durum ise ekibi derinden yaralamıştı. Ali Komiser ise geçtiğimiz aylarda diziye veda eden isim olmuştu. Alp Korkmaz’ın hayat verdiği Komiser Ali’nin vedası ise yürekleri paramparça etmişti.

Sevilerek takip edilen Arka Sokaklar dizisinden Rıza Babanın veda edeceği gündeme bomba gibi düşerken; Komiser Ali’nin giriş yapacağı iddiaları ise ağızların açık kalmasına neden oldu. Komiser Ali karakterine hayat veren Alp Korkmaz ise diziden ayrıldıktan sonra herhangi bir açıklama yapmamıştı. Alp Korkmaz’ın ise diziden sigorta sorunlarından ve maaşını alamadığından dolayı veda ettiği iddia edilmişti. Gündeme bomba gibi düşen bu iddia ise hem sevindirdi, hem üzdü.