MAGAZİN
Giriş Tarihi : 23-09-2021 17:28   Güncelleme : 23-09-2021 17:52

Serdar Ortaç Beşiktaşlı taraftarın tepkisini topladı

Serdar Ortaç Beşiktaş - Adana Demirspor maçı sonrası taraftarını kızdıracak bir harekette bulunarak "Bu şarkıyı Adana için söylüyoruz" deyip, mekandakileri dansa davet etti.

Serdar Ortaç Beşiktaşlı taraftarın tepkisini topladı

Serdar Ortaç Beşiktaş - Adana Demirspor maçı sonrasıtaraftarını kızdıracak bir harekette bulunarak "Bu şarkıyı Adana için söylüyoruz" deyip, mekandakileri dansa davet etti.

Eski eşi hakkında söyledikleriyle sık sık magazin gündemine konu olan ünlü şarkıcı Serdar Ortaç, Adana Demir'in 3-0 geriye düştüğü ve 3-3 beraberlikle bitirdiği maç sonrası Beşiktaş taraftarını fena kızdırdı. Sahne aldığı mekanda Adanalıları tebrik eden Ortaç'ın kullandığı argo ifadeler ve el hareketi dikkat çekti.

ŞARKIYI KESTİ
Sahnedeyken şarkıyı kesen ünlü popçu, Beşiktaş - Adana Demir maçından sonra, "Masalardan ışıkları gösteriyorlar telefondan. Adana Demirspor... Adana Demirspor bu hafta ağzına s...tı helal olsun Adana. O yüzden söylüyoruz. O yüzden zıplıyoruz" dedi.

"SEN HAYIRDIR?"
Koyu Beşiktaşlı olduğu bilinen ünlü oyuncu Celil Nalçakan, Serdar Ortaç'ın bu hareketine ateş püskürdü. Nalçakan, kişisel Twitter hesabından Ortaç'ı etiketleyerek, "Sen hayırdır birader?" mesajı attı. Serdar Ortaç'ın vereceği cevap merak konusu oldu.