MAGAZİN
Giriş Tarihi : 06-11-2021 17:49   Güncelleme : 06-11-2021 17:49

Zafer Ergin, Arka Sokaklar dizisinden ayrılıyor mu?

Arka Sokaklar dizisinde Rıza baba olarak tanınan Zafer Ergin'in diziden ayrılacağı doğru mudur? Yapılan açıklamaya göre...

Zafer Ergin, Arka Sokaklar dizisinden ayrılıyor mu?

Arka Sokaklar dizisinde Rıza baba olarak tanınan Zafer Ergin'in diziden ayrılacağı doğru mudur? Yapılan açıklamaya göre...

Yapımcılığını Türker İnanoğlu'nun, yönetmenliğini ise Orhan Oğuz ve Kerem Saka'nın üstlendiği, Türk televizyon tarihinin en uzun soluklu dizilerinden Arka Skaklar, 16. sezonuyla devam ediyor. 600 bölümü geride bırakan dizi, bu sezon yaşanan ayrılıklarla gündeme geliyor.

Cuma günlerinin sevilen dizisinden Merve Oflaz, Yüsra Geyik, Onur Bay ve Alp Korkmaz ayrıldı. Bu ayrılıklar seyirciyi üzerken, son olarak diziden Ali karakterinin şehit olarak çıkması herkesi kızdırdı.

Bu gelişmelerin ardından Rıza Baba karakterine hayat veren Zafer Ergin'in veda edeceği iddia edildi. Bu son iddia seyirciyi şoke ederken Erler Film'den Zafer Ergin'in ayrılığına ilişkin açıklama yapıldı.

Rıza Baba rolüne hayat veren Zafer Ergin'in Arka Sokaklar dizisinden maddi nedenlerden dolayı ayrılma kararı aldığı iddia edildi.

Sosyal medyada yayılan iddiaya göre; Zafer Ergin yapılacak olan bir operasyonda yaralı olarak hastaneye kaldırılacak ancak hayat mücadelesi veremeyecek kadar yorgun olacak ve diziden ayrılacak. 

"EKİBİN BAŞINDA"

Bu iddiaların ardından Erler Film sosyal medya hesabından açıklama yaptı.

Erler Film, “Son zamanlarda bazı medya kaynaklarında Arka Sokaklar dizimizin başladığı günden beri Rıza Baba karakterine hayat veren değerli sanatçımız Zafer Ergin’in diziden ayrılacağı ile ilgili çıkan haberler maksatlı ve tamamen uydurmadır. Değerli oyuncumuz Rıza Baba’mız Arka Sokaklar ekibinin başındadır. Kamuoyuna saygıyla duyurulur" açıklamasında bulundu.