KİMDİR
Giriş Tarihi : 12-12-2021 22:20   Güncelleme : 12-12-2021 22:20

Zehra Kıyak kimdir?

Müge Anlı'ya eşini aramak için çıkan Serkan Kıyak'ın eşi Zehra Kıyak kimdir?

Zehra Kıyak kimdir?

Müge Anlı'ya eşini aramak için çıkan Serkan Kıyak'ın eşi Zehra Kıyak kimdir?

Kendisi annesiz ve babasız büyüdüğü için çocuklarının annesiz kalmasını istemediğini söyleyen Serkan Kıyak, tutuluyorsa ses vermesini, eşinin bulunması için yalvarıp ağladı.

Eşi ile bir tencere, bir halı ile evlendiğini, yuva kurduğundan söz eden Serkan Kıyak, eşinin tehdit edildiğini, eşinin her şeye inanan bir insan olduğunu, kaçıp polise gitmesini istedi.

Yayın sırasında Müge Anlı ekibi tarafından bulunan Zehra Kıyak, eşi ile görüşmek istemediğini, eşini sildiğini dile getirince Serkan Bey zaten pideciden şüphelendiğini, eşini defalarca affettiğini, eşinin hep kendisini aldattığını, neden yaptığını sorgulayıp eşinin dönüp gelmesini, o pidecinin 2 çocuğu olduğunu söyledi.

Serkan Bey, kendisinin bir kere bile alkol içmediğini, 87 yaşındaki nenesini nasıl bırakıp gittiğini, eşinin annesinin sülalesinin perişan olduğunu dile getirdi.

Pideci ile kaçtığını söyleyen Zehra Kıyak, eşini kesinlikle istemediğini, kendi rahatının yerinde olduğunu, anneannesinin umurunda olmadığını, kimsenin kahrını çekecek durumda olmadığını, zorunda olmadığını ama çocuğunu bir şekilde alacağını dile getirdi.

Çocuklarının annesiz kaldığını söyleyen Serkan Kıyak, canlı yayında sinir krizi geçirdi. Eşine geri dönmesi için yalvaran Serkan Bey, kendisini yerden yere attı.