MAGAZİN
Giriş Tarihi : 19-06-2023 17:35   Güncelleme : 19-06-2023 17:35

Zeynep Bastık'tan Boğaz'da muhteşem gece

Zeynep Bastık Paraf Kuruçeşme Açıkhava sahnesinde binlerce hayranı için “Çok heyecanlıyım” diyerek, onlarla birlikte şarkıları tek bir ağızdan söyledi.

Zeynep Bastık'tan Boğaz'da muhteşem gece

Şarkıları dillere marş olan, son teklisi ‘Eyvah’ ile gündemden düşmeyen Zeynep Bastık dün Poll Production by Polat Yağcı organizasyonu ile gerçekleşen Paraf Kuruçeşme Açıkhava sahnesinde konser verdi.

Başarılı sanatçı, 90’ların unutulmayan şarkılarından Serdar Ortaç klasiklerine, akustikten rap performansına uzanan renkli repertuarıyla sevenlerine muhteşem bir gece yaşattı.

Sudi Etuz imzalı kıyafetiyle göz kamaştıran Zeynep Bastık konserine “Sana Bayılıyorum” şarkısıyla başladı. “Ara”, “Marlon Brando” ve “Her Yerde Sen” gibi hit parçalarını tüm seyirci tek bir ağızdan söyledi. 90 dakika boyunca sahnede kalan Zeynep Bastık dillerden düşmeyen son teklisi “Eyvah” ile coşkulu bir atmosfer yarattı. Gecenin başında heyecanlı olduğunu söyleyen Bastık “Elim ayağım titriyor. Birkaç şarkı sonra geçer diye umuyorum. Bu kalabalık o kadar güzel ki…” sözlerinin ardından alkış yağmuruna tutuldu.

Uzun süre konuşulacak bu gecede Zeynep Bastık’ı dostları Murat Boz, Defne Samyeli, Çağrı Telkıvıran yalnız bırakmadı. Arkadaşlarını en önden dinleyerek doyasıya dans ettiler.

AdminAdmin